ANA SAYFA / KURUMSAL / Yönetim Anlayışımız

Yönetim Anlayışımız

Kalite Yönetimi

Modern üretim teknolojisi sayesinde tüketicinin hizmetine sunulan yüksek kalitedeki ürünler, laboratuvarlarımızda gerçekleştirilen kalite kontrol ve Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilmektedir.

T.C Sağlık Bakanlığının kontrolü ve onay süreci ile birlikte, ISO 9001, ISO 22716 (GMP - İyi Üretim Uygulamaları) sertifikalarına sahip üretim gerçekleştirilmektedir.

L’acrose ürünlerinin içeriklerinde SLS, SLES, Paraben, Alkol gibi insan sağlığına zararları kanıtlanmış maddeler kesinlikle kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz asla hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

Çevre Yönetimi

Üretim süreçleri ve tüm faaliyetlerimiz kapsamında doğanın korunması adına, çevre yönetim performanslarında sürekli iyileştirmeler yapılmaktadır. Doğal kaynakların korunması, atıkların en düşük seviyeye indirilmesi, geri dönüşümün desteklenmesi, enerji kullanımının azaltılması adına sürdürülebilir çevre yönetim ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi

En değerli varlığımızın insan olduğu bilincinde olarak, daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak için sistemimizde sürekli olarak iyileştirmeler yapmaktayız. İş sağlığı ve güvenliği konusunda temel performans göstergelerinin takibini ISO45001 Yönetim Sistemine uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.