ANA SAYFA / KURUMSAL / Hakkımızda

Hakkımızda

test

L’acrose olarak ilham kaynağımız doğa ve doğallık oldu, “Doğanın Ritmini” yakalamak için tüm süreçlerimizde bu şiardan hiç vazgeçmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğadan gelen güzellik ve saflığı tüketicilerimize aktarmayı bir görev olarak benimsedik, ürünlerimizin içeriğinde doğal bitki özleri, doğal yağlar ve doğal hammaddeler kullanarak her bir tüketicimizin hak etmiş olduğu bu doğallığa ulaşmasını amaçladık.

Tüketicilerimizin talepleri ve beklentileri bizim için her şeyden daha önemlidir, tüketicilerimizi anlamak için ilk adımımızdan itibaren tüketicimizi dinleyerek yolumuza devam etmeyi bir prensip olarak belirledik ve geniş bir aile olarak dünya markası olma yolundaki yolculuğumuza devam ediyoruz.

test

L’acrose olarak kalite, bilimsellik ve yenilikten taviz vermeden ürettiğimiz ürünlerimizi herkesin kullanımına sunarak erişilebilir lüksü dünyanın her noktasında tüketiciler ile buluşturmaya kendimizi adadık.

Grup şirketlerimiz ile dünyanın 87 ülkesinde faaliyet gösteriyor, tüketicileri dinliyor ve birçok sektörde çığır açan projeler gerçekleştiriyoruz. Bu küresel tecrübemizi L’acrose ile doğanın gücünü de arkamıza alarak her yeni gün bir adım daha ileriye taşıyor olmaktan gurur duyuyoruz.