ANA SAYFA / TRENDLER

Elektriklenen Saçlar İçin Hızlı Çözümler

Elektriklenen saçları önlemek için, aslında saçların neden elektriklendiğini bularak problemi çözebiliriz.

Elektriklenen saçları önlemek için, aslında saçların neden elektriklendiğini bularak problemi çözebiliriz.

Günlük hayatta neredeyse bütün kadınların korkulu rüyası olan elektiriklenen saçlar… Peki bunu nasıl önleriz ; Örnegin kullandığımız tarak veya kullandığımız havlu çok önemlidir.Islak saçı hemen kurutmak da saçı hem kırar hemde elektriklenmesine sebep olur . Havlu ile nemini aldıktan sonra geniş ağızlı yumuşak bir tarakla saçlar taranmalıdır böylelikle saçlarımızın hem kabarmasını hemde kırılmasını önlemiş olacağız.

·       Elektriklenen saçlar için özel olarak üretilmiş içerisinde sls, paraben ve alkol olmayan L’acrose bitkisel şampunlar saçınızı neme doyuracak ve kabarmasını önleyecektir.

·       Elektriklenen saçların en büyük sebeplerinden biri de saçın nemsiz olmasıdır. L’acrose Wheat Germ Oıl Haır Care Cream saçın nemini bir sonraki yıkamaya kadar tutar ve elektriklenmemesine yardımcı olur.

·       Yıkama sonrasında saçlarımızın tekrardan hafif ıslaklığını aldıktan sonra saç uçlarına L’acrose saç bakım yağı uygularsanız elektriklenme sorunu ortadan kalkacak ve bitkisel içerigiyle saç uçlarınızı onaracaktır.