ANA SAYFA / TRENDLER

CİLDİMİZİ NEM'E NASIL DOYURACAĞIZ?

L’acrose Hyaluronik asit serumlar ciltte oluşan ince çizgi oluşumunu azaltmak için birebir. Cildin pürüzsüzleşmesi, ışıltılı bir hale gelmesini bu serumlar ile sağlayabilirsin.

L'acrose hyalüronik serüm cildin bütün nem dengesini karşılar .Cildin sağlıklı bir şekilde parlamasını ve cilde ki nemi tutmaya yardımcı olur.   kuru bir cilde sahipseniz olmazsa olmazlarınız arasına girmesi gereken mucizevi içeriklerden. Aslında vücutta doğal olarak bulunan hyalüronik asitin ismindeki asit kelimesi sizi yanıltmasın. Hücre üretimini hızlandıran bu içerik cildin bağ dokusunun kayganlığını artırıyor ve cildin nemini, elastikiyetini korumasını sağlıyor.  L'acrose  serum genellikle ciltte daha yoğun nemlendirme isteyenler için idealdir. Serumun içeriğinde yüksek konsantrasyondaki saf hyaluronik asit, meyankökü, mor pirinç özü gibi bileşenler bulunuyor ki bunlar cildin ihtiyaç duyduğu asit seviyesini destekliyor. Cilt yüzeyini nemlendirmekle beraber cildin sıkılık kaybının da önüne geçiyor.

L’acrose Hyaluronik asit serumlar ciltte oluşan ince çizgi oluşumunu azaltmak için birebir. Cildin pürüzsüzleşmesi, ışıltılı bir hale gelmesini bu serumlar ile sağlayabilirsin. Üstelik sabah ve akşam olmak üzere kolay bir uygulama ile bu işlemi tamamlayabiliyorsun.

İçindekiler