ANA SAYFA / TRENDLER

CİLDE IŞILTI VERMENİN YOLLARI Nelerdir?

Gıda yoluyla alınabilen C vitamini konsantre şekilde tene uygulandığında parlak ve canlı bir duruş elde etmemizi sağlayarak kendimizi enerjik hissetmemize yardımcı oluyor.

Uzun yıllar boyunca sadece vücudun işleyişi için önemli olduğunu düşündüğümüz C vitamini aslında cildin de vazgeçilmezlerinden biri. Tadı ve kokusuyla bizi kendine aşık eden turunçgillerin içerisinde bol bol bulunan bu vitamin tenin yorgun duruşuyla mücadele edebilme özelliği ile bize mükemmel çözümler sunuyor. Gıda yoluyla alınabilen C vitamini konsantre şekilde tene uygulandığında parlak ve canlı bir duruş elde etmemizi sağlayarak kendimizi enerjik hissetmemize yardımcı oluyor. Peki, tüm bunları nasıl yapıyor? C vitamini tam olarak nasıl bir bileşen? Şimdi sırayla bu sorulara yanıt verelim!

  • Eğer mat ve cansız bir cilt duruşu ile boğuşuyorsan çareyi L’acrose C Vitamin Serum ile bulabilir ışıltılı bir cilde sahip olabilirsin ! Çünkü C vitamini cilde inanılmaz bir aydınlık katar. L’acrose C Vitamin Serum ile ışıltılı bir cilde sahip olabilirsin Teni besleyerek canlandırarak solgun, yorgun ve yaşlı duruş ile mücadele eder. Işıltılı bir görünüm sunar.
  • Hiperpigmentasyon sebebiyle oluşan koyu lekeleri açan C vitamini cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Her noktada aynı renkte, lekesiz ve aydınlık bir cilde sahip olmanda seni destekler .L’acrose C Vitamin serum’un içersinde ki C vitamini ise ciltte oluşan koyu lekeleri açmaya yardımcı olacak.
  • İnflamasyonla sebebiyle kızarıklıklara da iyi gelir. Cildi yatıştırır ve sakinleştirir.

C vitamininden faydalanmak için yapman gereken oldukça basit. Elbette, tükettiğin gıdalara dikkat etmeli ve yeterli oranda C vitamin aldığından emin olmalısın. Sonrasında ise cilt bakım ritüeline içerisinde C vitamini bulunan en az bir ürün eklemelisin!